Aktuální seznam publikací k prodeji

Napsal Tomáš Vintr Dne . Kategorie Armillaria

Nabízíme vám zajímavé, nejen regionální knihy, ale také mapy, časopisy, odborné publikace a metodické příručky často z produkce ČSOP či z produkce dalších ekologických organizací, které nejsou běžně na trhu.

V Ekocentru Armillaria si můžete publikace zakoupit, ale i zapůjčit. Navíc si můžete vybrat z celé řady informačních materiálů, které jsou volně k dispozici.

Přijmeme brigádníky, pomocníky, ...

Napsal Morávková Květa Dne . Kategorie Armillaria

Informace o pozici na (pomocné) práce v ochraně přírody

Nabízíme pracovní úvazek na 5 - 12 měsíců (doporučenka od úřadu práce výhodou pro uzavření hlavního pracovního poměru) nebo brigádu minimálně na 15 pracovních dní.

Minimální požadované vzdělání: základní

Plat: 70 - 90 Kč/hod. dle výkonu a druhu prací

Pracovní činnost: Práce v terénu na lučních a mokřadních lokalitách (sečení křovinořezem, hrabání) v okolí Liberce a Jablonce nad Nisou. Prořezávky náletů apod.

Požadavky: Dobrý zdravotní stav, pracovní nasazení, vítaná praxe s křovinořezem či motorovou pilou.

 Organizace a kontakty: ZO ČSOP Armillaria Liberec, p. Morávková, tel.: 602 154 091, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Publikace k prodeji

Napsal Felgr Pavel Dne . Kategorie Armillaria

Publikace k prodeji

Nabízíme vám zajímavé, nejen regionální knihy, ale také mapy, časopisy, odborné publikace a metodické příručky často z naší produkce či z produkce dalších ekologických organizací, které nejsou běžně na trhu.

Publikace si můžete zakoupit přímo v našem Ekocentru  v po a stř (14:00 - 16:30) nebo vám je po předchozí e-mailové (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) objednávce rádi zašleme poštou. Při platbě předem na náš účet 240 096 4713/2010 je poštovné a balné 70,- až 120,- Kč (podle váhy a aktuálního ceníku u České pošty). Při zaslání na dobírku je poštovné a balné 110,- až 150,- Kč (podle váhy a aktuálního ceníku dobírky u České pošty).

Aktuální seznam publikací naleznete zde.